Den 2: Pracovní nástroje

Po včerejším mikro běhu mě dnes překvapivě docela bolí nohy. Navíc z nějakýho důvodu nám přestala téct sprcha, takže nás předpokládám čeká bolestné období, kdy budeme po naší realitní kanceláři chtít opravu. Dneska (díky Oakovi) jsem narazil na zajímavý článek o řízení svého pracovního času Na volné noze. Zkouším v článku doporučený Toggl, který tvrdohlavě tvrdí, že jsem dneska pro SCY (firma ve které dělám stáž) dneska pracoval jenom 11 sekund. Což mi připadá trochu troufalé, protože jsem pro ni dneska neudělal vůbec nic :-)

Tak a jaký jsem dnes udělal pokrok ve svých životních cílech:

1) Disertace – tak dneska jsem byl úspěšnější než včera. Dneska padla stránka o historii vědeckotechnických parků v ČR a nějaký ten pěkný grafík k tomu. Zbývá 183 stran.

2) Práce – Ha! Při analýze místního trhu práce jsem pochopil jednu věc. Solidní nabídky se nedávají na servery nabízející práci, ale pěkně do zákoutí firemních stránek. Takhle si asi firmy hlídají, aby se na práci přihlašoval opravdu, kdo má o to zájem a né každej trouba co si to zadá na nějakym totaljobs.co.uk. Takhle jsem našel zajímavě vypadající pozici Business developer officer, tak uvidim co z toho vyleze.

3) Zdraví – dnes jsem zdravotní špindíra. Ze včerejška mě bolej nohy, tak jsem to zatáh. Zítra se zlepším.

Jo a jeden pěkný obrázek, tak nějak odpovídající.

Add Comment