Den 5: Hladová muka

V minulém příspěvku avizovaná dieta mě ničí! Dneska jsem měl pár plátků kuřecí šunky, zeleninu, ovoce, jogurt a vařené kuřecí maso. To nezní zase tak hrozně říkáte si, ale možná ne pro člověka co je zvyklý zpracovat kraví končetinu na posezení :-) Snažím se ze všech sil se držet, protože jsem Barunce dal slovo, že to s ní zvládnu a protože mé slovo vždycky za něco stálo (nebo aspoň se o to celý život snažím), tak držím a vnitřně pláču. Zítra nás čeká hromada zeleniny a nějaký ten jogurt, takže ještě větší peklo než dnes. Vymyslel jsem důmyslný plán jak zítra přežít: pokusím se celý den prospat, ale nevím nevím.

A teď k mé každodenní rekapitualci životního zlepšení:

1) Disertace: zase prd, ale už jde do tuhého v pondělí mám konzultace s šéfkou místního vědeckotechnického parku a nemůžu tam přijít s holýma rukama.

2) Práce: Na včera 4 nalezené práce jsem ještě neodepsal. Krutopřísná dieta si vybrala své oběti.

3) Zdraví: Tak kromě hladomoru jsem dneska byl i v posilce si dát trochu toho běhu a lehčího posilování. Posilka ve které platím měsíční předplatné vlastní také saunu a tu jsme dneska s Barunkou také hojně využili. Takže kolem a kolem docela úspěch.

 

Add Comment