Den 6: Nuda

Dneska byl dietní očistec. Hromada zeleniny, jogurtu a trochu kuřecí šunky. Bohužel se mi nepovedlo dnešek prospat a tak jsem si ho užil dosyta. Vzhledem k tomu, že půlka dne byla zima a druhá půlka ještě větší, tak jsme zůstali doma a váleli se. Teda já šel ještě do posilky, ale ty dvě hoďky za celý den je odvážné považovat za smysluplnou náplň.

Jak jsem se svým životem dnes pohnul?

1) Disertace: Zase kulový, zítra mám konzultace, takže ráno si dávám budíka a budu makat.

2) Práce: Dneska jsem chtěl odepsat na 4 práce. To jsem ale ještě nevěděl co má pro mne přichystané hned ta první. Tísíc a jedna otázka typu: Jak si myslíte, že dokážete čelit měnícímu se prostředí? a já na to Bla bla bla skvěle! Další: Jak dokážete pracovat v kolektivu? a já na to Bla bla bla skvěle! Další: Kdybyste byl na pustém ostrově plném želv a měl k dispozici jednu vidličku, kterou barvu auta byste si vybral? a já na to Bla bla bla skvěle! No když to tak vidím, nedivím se za a) že mě nikdo nechce, za b) že zvládnu odepsat na jednu práci denně, obzvláště když jenom vyplnění těhlech dementních otázek mi zabere hodinu. Zajímalo by mne jestli tam někdo napíše pravdu, něco ve stylu „Hele sorry, ale v kolektivu mě to neklape. Rád si dělám na svým a nerad si nechávám do toho mluvit od ostatních. Nemám rád cizí lidi a protiví se mi přetvařovat se k získání zdánlivé obliby od ostatních“. Jak o tom přemýšlím, tak to možná do jedné žádost napíšu, třeba je moje upřímnost zaujme :-)

3) Zdraví: Tak v téhle oblasti se mi daří lépe než v ostatních. Dietu držím, do posilky chodím a stále si držím zdravý rozum. A mám navíc o kilo míň (to že je to jenom voda je sice pravda, ale i to potěší).

A jeden oblíbený motivační obrázek:

Add Comment