Den 7: Disertační úsvit

Dneska se zadařilo. Moje svědomí bylo natolik vyděšené, že ze sebe udělám na té konzultaci blbce, že mě nenechalo spát. Takže jsem do 4 do rána čučel na evropské reporty z vědeckotechnických parků a ráno jsem se (sám!) probudil v 9 ráno (tedy po pěti hodinách spánku a ještě k tomu relativně svěží) a dodělal jsem zbytek potřebných věcí. Nyní snad už můžu říct, že má disertační práce má reálné obrysy. Konzultace proběhla naprosto skvěle a ještě jsem do vínku dostal příslib budoucí pomoci. Ou je!

Sprcha nám stále nefunguje, takže jsem donucený chodit se sprchovat do posilovny a bylo by hloupé se tam jenom vykoupat a tak i nějaký čas trávím sportováním.

Přestalo mi navíc fungovat přední pravé světlo, ale po použítí trochy důvtipu a hodně fyzické síly se mi povedlo vydolovat H7čku, kterou se pokusím někde koupit.

A jak si vedu:

1) Disertace: Největší posun od roku 2009. Ještě pár takovýhlech dní a budu mít další stránku :-)

2) Práce: Odepsal jsem na jednu práci v Leedské univerzitě (THPčko zodpovědné za CRM), ale už pomalu ztrácím iluze (avšak né odhodlání).

3) Zdraví: Držím dietu. Hladem okusuju nábytek, ale držím. Zítra večer je poker night a s ním i zdarma večeře (měla by být moje oblíbená Chicken Tikka Masala), takže to bude zkouška vůle a odhodlání.

Add Comment