Den 8: Pokrový večer

Pokr může být pro někoho gamblerstvím, ale pro mne je to způsob odreagování a sociální interakce. Dnes tomu nebylo jinak a navzdory tomu, že jsem skončil někde kolem první poloviny startovního pole, tak jsem si to užil. K večeři naštěstí nebylo indické curry, ale Yorkshirský pie s hráškovou kaší, takže jsem nebyl vystaven tak naláhavému pokušení.

Na druhou stranu, když jsem si dal na talíř jen porci hráškové kaše, tak mě odchytla jedna ženská a začala mi vyprávět jak je skvělé, že má konečně v místním silně masožravém kolektivu konečně vegetariánského spolubojovníka a jak je skvělé, že také odsuzuju zabíjení němých tváří. Moc jsem jí teda neposlouchal, protože moje veškerá pozornost byla soustředěna na představu obřího lehce krvavého bifteku s hromadou hranolek :-) Jelikož ovšem nejsem nelida, tak jsem jí to odkýval a se zasněným (lehce uslintlým) úsměvem jsem odešel do rohu sežvýkat svůj denní příděl vlákniny.

A jak se má dráha za lepším životem vyvíjí?

1) Disertace: Zase jsem v starých kolejích prokastrinace, takže zítra.

2) Práce: Dneska se zeptal šéfové, jestli jí můžu napsat jako referenci při hledání práce, což je fajn, protože na reference si tu v UK hodně hrají. Navíc šéfová ví, že hledám práci a třeba se něco naskytne. Šéfová je fajn, asi jí na konci stáže koupím kytku a banán.

3) Zdraví: Dieta se mi pomalu začíná dostávat pod kůži, takže dokážu s minimálním příjmem cukru a tuků docela žít, ikdyž dneska se mi zdálo, že jsem byl v restauraci, která byla typu sněz co můžeš a já jsem se měl rozhodnout mezi dodržením svého slova a žranicí mého života. Vzbudil jsem se jak usilovně okusuju lem polštáře :-)

Add Comment