Den 9: Lesní dobrodružství

Dnes bylo opravdu krásné počasí (deset stupňů a azůro). Tak krásné, že jsem se vykradmil (to je můj novotvar a znamená něco jako kradmě se vypařit z práce tak, aby jsi všichni mysleli, že jste na opravdu dlouhé obědové přestávce) z kanclu a rozhodl jsem vzít Báru a vyjet do nějakého lesíka na procházku. Anglie má tu zvláštnost, že je zde tak málo lesů, že každý větší křoví má svoje jméno.

Přijeli jsme tedy k lesu, který určitě v kalendáři bude mít svůj vlastní svátek a našli vydlážděné parkoviště, zřejmě pro autobusy s anglickými dětmi, které ještě v životě neviděli dva stromy pohromadě. Nicméně, vydali jsme se na vycházku. V lese téměř nikdo nebyl, teda až kromě dvou marihuanu kouřících výrostků, kteří venčili svůj velkochov pitbulů a kterým jsme se obloukem vyhnuli. Kromě těchto špindírů jsme nikoho nepotkali a proto jsme si užili ničím nerušený lesní zážitek.

Zítra je velká startupová akce na místním koním závodišti (doufám, že nebudou k obědu podávat hovězí lasagne, protože by z nich mohla ještě koukat podkova :-) a tak se na to těším protože se zase dozvím něco zajímavého z dynamické startupové scény. Hodili by se přednášky typu „10 způsobů jak vyzrát na investory“ nebo „100 a jeden způsob jak vyjebat se státem“, ale předpokládám že to bude spíše něco ve stylu „bez práce nejsou koláče“ a nebo „spánek je pro slabé“, na což není nikdo zvědavý :-)

Ani se mi dneska nechce do přehledu:

1) Disertace: Nic, po půl roce bylo krásné počasí.

2) Práce: Nic, po půl roce mi nemrzl v džínách zadek.

3) Zdraví: Hladovím, ale aspoň hřálo sluníčko.

Add Comment