Den 12: Sobotní procházka

Soboty jsou v Anglii dnem nákupů a konzumní hysterie. Každý kdo nemá rád houfy lidí by se měl v sobotu vyhýbat centru měst a nákupním střediskům. Já jsem se dnes cítil nezvykle odvážně a rozhodl jsem se vydat se na sobotní procházku městem. Kromě hromady lidí bylo město i plné stánků, pokoutních kytaristů a zlevněného zboží. Bezcílně jsem se potulovat, přemýšlel jak by bylo fajn si přivézt nový Xbox nebo Playstation a pozoroval ostatní lidi. Po určitém čase jsem si koupil kafčo ve Starbucks a šel si sednout do místního parčíku. Sluníčko mi hřálo mé tváře a vedle se uvelebila skupina začínajících umělců, která se všemožně snažila zachytit na své papíry atmosféru okamžiku. Jinými slovy fajn strávené sobotní dopoledne.

Velice jsem se těšil na večer, protože mne čekalo kuřecí s opečeným celerem. Největší bašta za poslední týden. Mňam.

A můj pokrok?

1) Disertace: Stále ve stavu hibernace.

2) Práce: Zkouším novou techniku hledání práce. Jelikož anglické firmy o mne neprojevily nejmenší zájem, odepsal jsem do dvou českých firem co tu mají své pobočky (přesněji Škoda a PPF). Takže uvidím jestli s nimi budu úspěšnější než doposavaď.

3) Zdraví: Dietím a posilkuju. Víc pro sebe zatím udělat nemohu. Začínám ovšem velice vážně koketovat s myšlenkou Poděbradského triatlonu, který jsem absolvoval minulý rok (700m plavání / 30km kolo / 7km běh). Chtělo by to ale trochu vychytat plavecký styl a sehnat nějaké solidní silniční kolo (minulý rok jsem měl půjčený horák od Toca a oproti ostatním silničkám jsem neměl sebemenší šanci).

Add Comment