Den 15: Poker a dvojitá whisky

Rohodl jsem se spojit report z obou dní dohromady a to především protože se v pondělí vůbec, ale vůbec nic nedělo. Zato úterý bylo zajímavé. Z nějakého důvodu jedné kolegyni vypadl rozhodčí pro nějakou městskou projektovou soutěž a tak mne poprosila, jestli bych to za něj nevzal. Proč ne. Sice jsem strávil pět hodin pročítáním různých projektů, které jsem následně hodnotil, ale rozhodně to byla zajímavá zkušenost. Dostal jsem za to krabici sušenek a dort. Jelikož jsem na dietě, tak jsem darovaný dort podstrčil kolegovi s podmínkou, že to musí sníst tajně (abych neurazil kolegyni). Kolega zpracoval „secret cake“ pod stolem velice rychle a tak to prošlo bez povšimnutí.

Po práci jsme šli s Barunkou na procházku a já jsem poprvé po 14 dnech tvrdé diety zahřešil. Chtěl jsem Báře ukázat kde pracuji a aby ochutnala místní „Brie, spinach and onion chutney Panini“, které je naprosto luxusní (podávané se salátem a nachos). Tak jsme si dali jedno panini napůl. Hrůza (teda to provinění, Panini bylo vynikající). A to nebylo vše! Večer byl pokr a povolil jsem si i ten místní yorkshirský pie. Sice jsem ho vydloubal, takže jsem nesnědl tu těstovou krustu, ale i tak tam byly kousky brambor. Hříšný padouch Peťulín.

Co se týče pokru samotného, tak tentokrát to bylo lepší. Karty docela chodily a já jsem si užíval pohodu momentu. Teda až do chvíle kdy přišla servírka a oznámila mi, že mi moji whisky může dvojnásobit jenom za 1 libru. Nechal jsem se trochu unést a tak jsem byl veselejší (a chudší) než obvykle. A tak hraju a čas utíká a najednou koukám, že jsem v té hospodě skoro sám! Nějakým záhadným způsobem jsem se probojoval do finálního stolu, aniž bych si toho všiml. No nakonec jsem sice prohrál, ale šesté místo bylo příjemným překvapením :-) Jinak moji pokrovou cestu můžete vidět tady (v současné době jsem na průběžném 14tém místě).

Rekapitulace životního posunu:

1) Disertace: Zase nic, ale koupil jsem si net do noťase a tak hodlám brzy vyrazit do knihovny, kde mě to snad donutí něco dělat.

2) Práce: Nějak ztrácím motivaci to tady ještě zkoušet. Nulová odezva je trochu demoralizující.

3) Zdraví: Ou je! Navzdory úternímu hříšení tak jsem dneska měl na váze 86,7 kilo!!! Což je 4 kila dole od začátku diety. Super! Zítra sice bude pizza, ale tomu se nevyhnu.

Add Comment