Den 21: Lidové auto Polo

Mám autíčko, které jsem dostal od rodičů za to, že jsem tak skvělý potomek. Nebo aspoň v to doufám :-) Nicméně tomu autíčku už nějaký ten rok je, a proto jsem se modlil v to, že letošní výlet do Anglie se obejde bez nějakých poruch. Murphy by řekl asi něco ve stylu „hahaha, to si jenom myslíš vole“. Při dnešní cestě do posilovny z ničeho nic začalo auto každých cca 200 metrů chcípat. Jako zkušený automobilový odborník jsem otevřel kapotu a snažil se to opravit usilovným zíráním. Bohužel oproti filmům se ani auto neopravilo, ani se mnou nezačlo komunikovat a tak mi nezbývalo, než si najít nejbližší servis. Kousek od nás je servis VW a tak volba padla docela rychle.

Značkové servisy po celém světě mají jedno společně, a to že jestli vám ještě náhodou zbyly nějaké peníze, oni se o ně postarají. Jenom diagnostika problému stojí 40 liber (1200Kč). Proto doufám, že nám za ty peníze řeknou víc než náš opravář sprchy (a tedy, že je to rozbitý). Ještě jsem je upozornil, že volant je na správné straně a že zrovna tohle opravdu opravit nechci. Na vyšetření jde zítra a tak jsem na to zvědavý.

Aby té skepse nebylo málo tak rekapitulace:

1) Disertace: Stala se mi taková veselá věc. Barunka má problém se spaním (dlouhodobě) a dnešek nebyl jiný. V šest ráno nastal teprve čas jejího ulehnutí, před kterým se stihla ještě osprchovat a tak. To mělo za následek jednu věc -> probudil jsem se a už se mi nechtělo spát. Tři hodiny spánku možná pro někoho může být málo, ale jelikož já mám dnes hříšný den (a tedy že můžu sníst co se mi zlíbí) a tak jsem se dal dohromady a šel vyhledat nějakou snídaňovou hospodu. Před osmou v Anglii nefungují ani pekárny a proto to byl větší problém než se zprvu zdálo. Ovšem nakonec jsem něco našel a dal si pravou nefalšovanou obří superkalorickou anglickou snídani plnou mrtvých vepřů, koní a bůh ví co ještě do těch párků melou. Co to má společného s disertací? Byl jsem natolik uspokojen, že jsem se rozhodl hnout s prací, došel jsem do knihovny a máknul. Dobrá práce Peťulíne…

2) Práce: Začínám vážně přemýšlet, že si udělám pár desítek děcek a začnu dojit stát, jako to úspěšně dělají ostatní. Bára to ještě neví, ale to se nějak pořeší :-)

3) Zdraví: Sin Day, takže zdraví stranou. Kromě hříšné snídaně jsem měl i večer tortilku alá mexiko. Neskutečné labužnictví…

Add Comment