Den 194: Think Big a Hard Rock Café

Poslední týden se víceméně točil kolem hromady práce. Ovšem můj nový přístup mi velí obětovat svůj volný čas ve prospěch osobního rozvoje. Proto jsem se přihlásil jako mentor projektu Think Big co Telefónica organizuje. Víceméně to obnáší to, že dostanu nějaký skvělý tým a budu fungovat jako prostředník mezi TO2 a tímto týmem. Samozřejmě je to volnočasová aktivita s nulovým finančním ohodnocením, ale budeme se účastnit nějakého prima večírku na Mácháči, takže pohoda.

Dalším zážitkem byl absolutní adhoc výlet do Hard Rock Café v Praze. Středeční večer byl ve znamení R.E.M. revival a já jsem se při (trochu předraženém) pifku královsky bavil. Dokonce jsem dostal i hranolku od Michalovýho neskutečně drahého hamburgru, takže maximální úspěch. Domů jsem se dostal na druhou ranní a aniž bych stačil zhasnout světla usnul jsem jako špalek – a druhý den hurá do práce :-)

V neděli jdu na triatlon, tak se mi snad sem povede hodit nějaké pěkné fotky, kdy mám oblečený svůj věhlasný triatlonový obleček.

No a mé posuny:

1) Láska: NC… :-)

2) Práce: Šéf mě sice pochválil, ale hned druhý den – dva dny před spuštěním projektu jsem zjistil, že hromada věcí, co mi lidi naslibovali že jsou zařízené, nebyly… Takže jsem telefonoval, zoufal a tlačil a snad jsem největší průsery ošéfil. Ostatně v pondělí uvidíme :-)

3) Zdraví: Povedlo se mi na veslařském trenážéru dát 2km pod 8:11, což je pro nezasvěcené už docela dobrý čas. Můj cíl je samozřejmě pod 8 min. ale to je ještě hudba budoucnosti

 

 

Add Comment