Zimní zdánlivá pasivita

IMG_6661Dlouho jsem nic nenapsal, mohlo by se dokonce pro některé zdát, že jsem upadl do letargie. Ovšem není tomu tak. V profesním i osobním životě se nyní dějí kolem mne kolotoče a proto nezbyl na pravidelný report čas. Nicméně díky mírné zimě v nížinách a obstojným sněhovým podmínkám na horách mohu praktikovat takové to večerní poběženíčko podél Labe (minule výběh v tréningovém tj. do 150 tepů tempu na 2 hodinky) a zároveň oprášit své běžky na horách.

Další aktivitou, kterou se nyní zabývám je organizace Běhu o poděbradského trpaslíka (www.podebradskytrpaslik.cz), který se bude konat v tomto roce 4x a první termín je 19.4.2015. Bude to skvělé, protože budeme mít tatranky, čaj a šatny pro všechny (víc si snad ani nepřeji). Teď řešíme letáky a mandatorní ohlašovací povinnosti, ale vše by mělo být v pořádku.

Z triatlonového okruhu jsem teď přes zimu zanedbal kolo (ikdyž se na jaře těším na nové nášlapy), na druhou stranu pravidelně a poctivě chodím ke svému novému trenérovi plavání. Pomalými krůčky se posouváme ke kraulu, který má s kraulem alepsoň něco společného, tak doufejme, že na prvním a velkém (nebo alespoň pro mne) triatlonu v Poděbradech koncem května již budu moci ozářit přítomné plaveckou kondičkou (a dají-li okolnosti i přeplavat našeho Jirku).

Add Comment