70.3 Ironman v Zell am See – den druhý

Ráno jsem se probudil na své provizorní nafukovací matraci a musím říct, že mi celou noc byla neskutečná zima. Netuším proč, protože všichni ostatní prý spali úplně v pohodě. Hm. Nicméně už výhled z Ondrova bytu stojí za to.

Nasnídali jsme se a vyrazili směr rozprava před závodem. Veselý a sympatický chlápek nás tam provedl vším co je potřeba s pomocí tří obřích obrazovek. Po nákupech jsme vyrazili se koupnout a na oběd. Tento závod (oproti těm v ČR) je specifický v tom, že se kolo dává do depa už den před závodem. Navíc věci nemáme rozestavené kolem kola, ale dávají se do tří tašek (BIKE – RUN – STREATWEAR), kterými nás poté zásobují během závodu. Takže je nutné vše promyslel dostatečné důkladně, abych při závodě zmateně něco nehledal. To jsme snad také zvládli, ikdyž uvidíme zítra :-)

Na odpoledne jsme měli naplánován výstup na místní kopec, kde se nachází zdroj vody pro zasněžování sjezdovek a kde se dá prý koupat. Znělo to příliš slibně, než abychom tomu odolali a tak jsme vyrazili. Cesta to byla pekelná, nadával jsem jako pes, ale výsledek stál za to! Takový luxus! Ve vodě sice byly nějaké chaluhy, ale kromě nich byla voda naprosto čirá. Rychlé svlažení a hurá domů na večeři.

Když jsme došli, tak se na nás začala řítit mega bouřka. Na bytě jsme se domluvili, že zajedeme do Kaprunu na večeři. Páč Ondra je místní (a to se vždycky hodí) tak nás vzal do pěkné restaurace, kde jsme si nadlábli břuchy a mohlo se jít pěkně spát, abychom na závod byly pěkně odpočatí.

Ach ty ranní výhledy

Rozprava před závodem

Ach ty panoramata!

Kola kam se podíváš

Koupák na vrcholu světa!

Add Comment